Vyhlasujem, že som sa oboznámil so zásadami spracovania osobných údajov.
Nemáte účet?
menu
Registrujte sa a získajte získajte výhody!

McDavid 429 Knee Brace w/ polycentric hinges

Ortéza na koleno

Viac informácií
Veľkosť:
L
M
S
XL
XXL
Záruka:
2 roky
Výrobca:
Varianty McDavid 429 Knee Brace w/ polycentric hinges
Veľkosť Dostupnosť Cena
L do 4 dní

113,82 €

M do 4 dní

113,82 €

S do 4 dní

113,82 €

XL do 4 dní

113,82 €

XXL do 4 dní

113,82 €

McDavid 429 Knee Brace w/ polycentric hinges

Táto ortéza profesionálnej kvality sa vyznačuje dvoma kĺbmi s jemným pohybom a poly-centrickým ozubeným prevodom. Je vybavená gumenými podložkami pre kĺbovej hrboľ (kondyl) a zarážkami pre prípad hyperextenzia, ktoré odpruží a chráni koleno. Kĺbové ortéza PS II využíva najmodernejšie odľahčené materiály a konštrukciu, ktorá obsahuje ozubené prevody z hliníka používaného pre stavbu lietadiel, ktoré umožňujú prirodzený kĺzavý pohyb kolena. Neoprénový návlek poskytuje liečivé teplo a všitá opierka jabĺčka pomáha udržať kolenná kosť v správnom smere. Navyše je tento asi 5 mm hrubý neoprénový návlek na oboch stranách opatrený nylonovým poťahom.

ÚROVEŇ OCHRANY III

MAXIMÁLNA ÚROVEŇ OCHRANY URČENÉ PRE:
Táto ortéza ponúka všetky základné prednosti výrobkov s Úrovňou ochrany I, ako je napríklad 402 Knee Support - Kolenný ortéza s otvorom pre kolenná kosť. Naše kĺbové kolenný ortéza PS II vyspelé konštrukcia s nastaviteľnými pásky dosahuje však väčšieho stupňa vystuženia a ochrany. Poskytuje vystuženie pri menších až stredných problémoch s väzy typu MCL, LCL a ACL a nestabilitou kolená. Opierka jabĺčka ju pomáha udržiavať v správnom smere a pomáha pri úľave od niektorých príznakov chondromalacie (mäknutia chrupavky), pri subluxácia a tendinitídy jabĺčka.

ČISTENIE A ÚDRŽBA:
Prehne ortéza a zložte oba kĺby. Keď sú kĺby vyňaté, možno návlek ručne umývať v teplej vode s jemným čistiacim prostriedkom. Nepoužívajte sušičku ani nedávajte čistiť chemicky. Kĺby by sa mali udržiavať suché a nezanesené špinou alebo pieskom.

UPOZORNENIE:
Žiadna ortéza nemôže zabrániť všetkým možným poranením kolena, a preto sa neposkytuje akákoľvek záruka, vyjadrená alebo predpokladaná, že táto zdravotná pomôcka takým zranením zabráni. Nepoužívajte na otvorené zranenia alebo v prípade, ak ste náchylní k dermatitíde (zápalom pokožky), alergiu na neoprén alebo problémom s obehovým systémom. Ak sa vyskytne vyrážka alebo iné kožné problémy, prestaňte ortéza používať. Ak budú problémy pretrvávať, vyhľadajte lekára.

VEĽKOSŤ PODĽA OBVODU KOLEN

* S 30 - 35cm
* M 35 - 38cm
* L 38 - 43cm
* XL 43 - 50cm
* XXL 50 - 56cm

Kľúčové vlastnosti
Sezona: 2018/2019
Stupeň ochrany: 3 - maximálna
Máte otázku?
Spýtajte sa

Peter Strelec špecialista zákazníckej podpory
Peter Strelec
špecialista zákazníckej podpory

+420 571 117 771
V pracovné dni: 8:00-16:30

info@pepe7.sk

Vlastné sklady
Skladové produkty sú pripravené k okamžitej expedícii
Úžasne nízke ceny
Ceny pravidelne porovnávame a nastavujeme čo možno najlepšie na trhu
Svetovo nové produkty
Uvádzame na trh najnovšie produkty
Darčeky zadarmo
K objednávke dostanete užitočný darček

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete tu .